Equip directiu

Bluespace compta amb un equip de directors experimentats, professionals i especialment orientats a gestionar el creixement de la companyia amb la màxima eficàcia:

David Raya – CEO

San Just Desvern (Barcelona)
david.raya@bluespace.es

Salvador Ruiz – Director of Real Estate Development

San Just Desvern (Barcelona)
salvador.ruiz@bluespace.es

Ingrid Vives – Operations Manager

San Just Desvern (Barcelona)
ingrid.vives@bluespace.es

Cristina Nogues – CFO

San Just Desvern (Barcelona)
cristina.nogues@bluespace.es

Esther Mendez – HR Manager

San Just Desvern (Barcelona)
esther.mendez@bluespace.es

Eduard Bosch – Marketing Manager

San Just Desvern (Barcelona)
eduard.bosch@bluespace.es

Camí Casas – Head of Controlling & Accounting

San Just Desvern (Barcelona)
cami.casas@bluespace.es

Vicenç Gonzalez – IT Manager

Sant Just Desvern (Barcelona)
vicente.gonzalez@bluespace.es

Bartomeu Fiol – Property Acquisition Manager

San Just Desvern (Barcelona)
bartomeu.fiol@bluespace.es
Teléfono: 638 846 896

Neus Ondoño – Project Development Manager España

San Just Desvern (Barcelona)
neus.ondono@bluespace.es

Joaquin Izquierdo – Key Account Manager

Sant Just Desvern (Barcelona)
joaquin.izquierdo@bluespace.es

Isabelle White – Country Manager France

San Just Desvern (Barcelona)